توهین خاتمی

در سوگ فضیلت و اخلاق دروغین / سید حیدر بیات

گؤلن آی ۲۷, ۱۳۸۸

شروع کردن مقاله‌ای با این عنوان بسیار سخت است. در زمانی که سر در پیله خود داری و به همه چیز می‌اندیشی، جز سیاست. به ناگاه چه هولناک خود را در گرداب می‌یابی. کسانی که به باد شرطه پیک صبا می‌فرستادند تا کشتی این ملت را به ساحل امنی برسانند و پاسدار حرمت آنان باشند خود باغبان شریک دزد و یار قافله‌ای بیش نبوده‌اند و
هر چه بگندد نمکش می‌زنند
وای به روزی که…
از خاتمی چه چیزها که نیاموخته‌ بودیم: حرمت انسانها، عزت، کرامت و چندین مشت کلمه دیگر که استاد قدرت به این طوطی خوش نام و نشان یاد داده بود تا «به زیر دلق مرقع» چه‌ها نهان دارد و به نام شریف‌ترین اصول انسانی از قبیل فضیلت و اخلاق، کرامت، حرمت، حریت و دموکراسی، پایه‌های نژادپرستی را در این مرز و بوم استوار گرداند و با یارانی چند از استانهای کویری خویش …
حال که دلق مرقع را باد تکنولوژی آنی به کناری می‌زند و سیمای واقعی این سمبل اخلاق لحظه‌ای نمایان می‌شود چه جویها که از اشک دیده و خون دل که نه از تهوع ساده اندیشان و قدیس‌پرستان پرنمی‌شود.
تمام جویهای این شهرها پر است. مدینه فاضله دموکراسی و گفتگوی تمدنها امروز بوی عفن استفراغ شهروندان را می‌دهد. امروز طاعون نژادپرستی بر شهرهای ما چیره شده است.
امروز خاتمی به پایان می‌رسد، اما فضیلت همچنان بر سر جای خویش ایستاده است. آن فضیلت نیست که فرو می‌ریزد این چشمان ماست که فریب خورده بود. کذابان و منافقان اما، باید مجازات شوند. میرحسین موسوی، کروبی، ابطحی حتی اعلمی باید عذرخواهی کنند. همه آنان که روزی نقد فضیلت را بی عیار زدنی به بازار مسلمین فرستاده بودند، گناهکارند.
*
بسا که یاران دولت نهم در بر افتادن این پرده نقشی داشته باشند. نرد باختن با تاس ملل غیر فارس زبان بخصوص ترکها هنوز پررونق است، اما هیچ کس حتی اگر لیلاج هم زنده شود این بازی را نخواهد برد. این بازی سراسر شکست و فضیحت است. و تنها راه آن قبول حرف و حساب.
و حساب حساب است و کاکا برادر.
نرادان محترم! آقایان!
تا شکست نخورده‌اید لختی اندیشه کنید. ممکن است فردا کوزه‌ای منتظر شما باشد. بازگشت از آن کوزه که همان مرگ سیاسی - اجتماعی است برای هیچ کس میسر نخواهد بود.

حیدر بیات

واقعا" جای تاسف است و البته جای تعجب نیست چون اینان با این همه دبدبه و کبکبه و دفاع از حرمت انسانی در زمان قدرت و حکومت خود هیچ کاری در جهت از بین بردن تبعیض زبانی و نژادی موجود در جامعه نکردند که هیچ! بلکه دلقکی نبوی نام در زمان آقایان کارش مسخره کردن لهجه و گویش و سخنان امام جمعه اورمیه بود. و یا دلقک دیگر ماهی صفت در زمان آقایان اوج گرفت.

آری نژاد پرستی و فارسی پرستی و ترک و ترکی ستیزی و کلا" تحقیر ملل غیر فارس در بین آقایان امری عادی است و الا چه لزومی داشت که ضد ترک معروف و نژادپرستی چون خرازی را وزیر امور خارجه قرار دهند.

ای تورکانی که هنوز هم فریفته اصلاح طلبان هستید و نمی خواهید قبول کنید که اینها از همه ضد ترک ترند اینک بخود آیید. این از رئیس شان وای به حال خودشان.

آری به فکر خود باشید و حزب و گروهی ترکی راه اندازید نه اینکه خود را به ابن و آن بچسیانید.

فیلم توهین محمد خاتمی به ترکها:

خاتمی و ایصلاح طلبلر خصوصی جلسه لرینده تورکلر جوک دئییب و تورکلری قانماز و زینا ائدن تانیتدیرماقا چالیشیللار- ویندور مدیا پلیرفایلین بوردان آلین(Windowes MadiaPlayer)

(3gp)خاتمی نین و ایصلاح طلبلرین تورکلره توهینی موبایلدا بولوتوث ایچین

(MP4)خاتمی نین و ایصلاح طلبلرین تورکلره توهینی 

/ 0 نظر / 151 بازدید